O firmie

Jesteśmy doradcami, kreatorami i szkoleniowcami. Naszą misją jest inspirowanie i wspieranie osób, zespołów i organizacji w dążeniu do osiągnięcia celu poprzez wprowadzanie pozytywnych zmian. Oferujemy wiedzę z dziedziny zarządzania, planowania i rozwoju osobistego.

Grupa Advice


advice

Doskonal siebie. Szkolenia i coaching dają sukces i samozadowolenie. Chcesz przeżyć swe życie najlepiej jak możesz i wykorzystać maksimum swoich możliwości nasza firma advice ułatwi to Tobie. Pozytywnie Cię zmieni, pomoże odkryć Twój potencjał, stworzy z Tobą przyszłość.


Ślubny Blask

Jesteśmy Waszym przewodnikiem w zawiłych przygotowaniach ślubnych. Nowożeńcom oddajemy to co mamy najwartościowsze – naszą wiedzę, doświadczenie, serca i pomysły. „Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością – jeśli mamy odwagę je realizować.” Walt Disney


evenT Top

Impreza firmowa, event czy organizacja targów to często prestiżowe wydarzenie związane z harmonizowaniem wielu elementów. Właściwe zaplanowanie, następnie zorganizowanie i skoordynowanie to nasza droga do udanego wydarzenia.


nowoczesnebudowanie.pl

Oferujemy, wyceniamy i dostarczamy niezbędne materiały do budowy Twojego domu. Szeroka gama produktów, fachowe doradztwo techniczne i atrakcyjna cena to nasze atuty. Dzięki sprawnej obsłudze  zaoszczędzamy czas i naszym klientom i naszym wykonawcom.


Grupa Advice

evenTTop evenTTop
evenTTop evenTTop

Mapa